ReUkrainationsСОЮЗ МОЛОДИХ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ
спільно з
ТЕАТРОМ-СТУДІЄЮ «ОБРАЗ»

ПРЕЗЕНТУЮТЬ ЕКРАНІЗАЦІЮ ТЕАТРАЛЬНОГО ПЕРФОМАНСУ
Якщо вважати, що політика – це розум нації, економіка – її тіло, то у мистецтві криється її душа, душа нації. Як і віки тому українська душа залишилася – щирою, незрадливою, сповненою любові та віри.

 

slava uaПАТРІОТИЧНИЙ КІНОПРОЕКТ
за підтримки

міжнародного літературного конкурсу
«Коронація Слова»

У Євросоюзі і в США - Україну та Українців визнали патріотичною Країною і самим патріотичним народом у світі. Ні в одній країні світу не співали в унісон Гімн своєї країни більше мільйона чоловік, як це було на Майдані 22 лютого 2014! Ніколи не скандували «Слава» своєї Країні в Єдиному Дусі і не читали молитву «Отче наш»!

 

kiss angelПОЦЕЛУЙ АНГЕЛА

Союз Молодых Кинематографистов Украины представляет

Рождественскую историю – сказку для взрослых и детей.

Все мы родом из детства. И вспоминая его, мы мало помним обид, мы вспоминаем только самое хорошее, яркое и смешное. Детская непосредственность может научить нас справлятьсяс трудными проблемами. Нам следует учиться тому, как дети выражают свои эмоции.

 

UtoC«Украина в Канны» - «Ukraine  to Cannes » 
(бренд «Ютуси» - «UtoC»)

Организатор: 
Союз Молодых Кинематографистов Украины

Союз Молодых Кинематографистов Украины
Предоставляет возможность молодым украинским специалистам в кинематографии принять участие в конкурсе одного из масштабных кинофестивалей мира «Каннский Кинофестиваль»,с экранизацией театральной постановки «Семь великих женщин».

 

 Copyright © 2016 - 2020  Союз Молодих Кінематографістів України  | ATAMAN