ob3Міжнародний кінофестиваль молодіжного кіно«10 муза»

  Розпочався відбір відео робіт на кінофестиваль. Міжнародний кінофестиваль молодіжного кіно «10 муза», організований Союзом молодих кінематографістів України за підтримки Міністерства культури України та Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка
 

(що була місцем проведення події), запросив глядачів до своїх пенатів уже втретє. Також велику допомогу цій кіноподії надала група компаній «Star Мedia». Як і його основна аудиторія, фестиваль – молодий і розрахований, в першу чергу, на майбутнє покоління кіно- та телеіндустрії.  Своїтвори представляли студенти з чотирьох вищих навчальних закладів: Київського міжнародного університету, Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, Київського національного університету культури і мистецтв та Інституту екранних мистецтв імені І. Миколайчука. Але наявність відповідної освіти не є визначальною, фестиваль радий вітати і непрофесіоналів.

Головне – любов до кіно, прагнення розвивати інтелектуальний смак до сучасного кінематографу та бажання навчатися новому. Саме з цією метою організатори «10 музи» серйозну увагу приділили освітній діяльності.

6Цього року членами журі кінофестивалю були представники Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка і виробничої та дистриб’юторської медіа компанії «Star Мedia». Від НКФХ імені Довженка виступили Ігор Слобідський (актор театру і кіно, заслуженний артист України), Олесь Янчук (кінорежисер та продюсер, народний артист України), Віктор Гресь (режисер, сценарист, актор, народний артист України), Михайло Шаєвич (кінорежисер, член Національної спілки кінематографістів України).

10Компанію «Star Мedia» представляли Юрій Мінзянов (голова журі, генеральний продюсер групи компаній «Star Media», яка співпрацює з Союзом молодих кінематографістів України і допомагає кінофестивалю, режисер за освітою, закінчив ВГИК), Марина Врода (молодий український режисер, що у травні 2011 р. за свою стрічку «Крос» отримала «Золоту пальмову гілку» на Канському кінофестивалі у номінації «Кращий короткометражний фільм»), Антон Пугач (генеральний директор мережі кінотеатрів «Мультиплекс-холдинг»), Володимир Лерт (режисер, кліпмейкер, сценарист, продюсер, автор фільму «Відторгнення»), В’ячеслав Лазарєв (кінооператор) та Максим Черних (редактор та журналіст).Всього на фестивалі було десять номінацій. Переможці отримали цінні та корисні призи, які можуть допомогти кінематографістам у їх подальшій творчості.

Для більш детальної інформації звертайтеся на офіційний сайт кінофестивалю: www.10musa.com.ua

 

 

 Copyright © 2016 - 2020  Союз Молодих Кінематографістів України  | ATAMAN